پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

چگونه فرزند وزیر فراری دولت اصلاحات در کشور آزادانه فعالیت داشته است؟

چگونه فرزند وزیر فراری دولت اصلاحات در کشور آزادانه فعالیت داشته است؟

چگونه فرزند وزیر فراری دولت اصلاحات در کشور آزادانه فعالیت داشته است؟

محمد دهقان نماینده مردم چناران و طرقبه و شاندیز و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری پسر عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات به خاطر موضوع دزدیده شدن دکل نفتی، اظهار داشت: خوشبختانه متهمان دزدیده شدن دکل نفتی مشخص و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه یکی از افرادی دستگیر شده پسر وزیر ارشاد دولت اصلاحات است، افزود: با توجه به اینکه امروز بحث نفوذ در جامعه به عنوان سوژه‌ای در کشور مطرح است، لذا می‌توانیم بگوییم که خانواده مهاجرانی هم مشمول نفوذ سیاسی و فرهنگی هستند و هم مشمول نفوذ اقتصادی هستند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه تصریح کرد: عطاءالله مهاجرانی در ابتدا نماینده مجلس بود، سپس مدت‌ها به عنوان معاون پارلمانی دولت سازندگی انتخاب شد و توانست به عنوان معاون رئیس‌جمهور در دولت نفوذ کند و بعداً هم در دولت اصلاحات، به عووان وزیر ارشاد به مجلس وقت معرفی شد و رأی اعتماد گرفت.

دهقان ادامه داد: عطاءالله مهاجرانی خودش سوژه آزمونی از نفوذ چندجانبه است، هم در زمینه سیاسی، نفوذ کرده و هم در زمینه فرهنگی به عنوان یک مقام برجسته فرهنگی در کشور ما نفوذ کرد.

وی اضافه کرد: زمانی که مهاجرانی وزیر ارشاد بود، طبیعتاً بسیاری از رفتارهای ضدفرهنگی علیه فرهنگ اسلامی و دینی در کشور توسط مطبوعاتی که در آن زمان کاملاً شبکه‌ای توسط این جریان شکل گرفته بود و تحت پشتیبانی وزارت ارشاد بودند و از پول بیت‌المال هزینه می‌کردند، صورت می‌گرفت تا خواسته‌های مهاجرانی را در کشور ما رواج دهند.

نماینده طرقبه و چناران همچنین یادآور شد: این مطبوعات زنجیره‌ای علیه بنیان‌های فکری، اسلامی و ارزش‌های انقلاب اسلامی ما اقدام و تلاش می‌کردند بنیان‌های فکری جوانان ما را نسبت به این موارد سُست کنند.

وی تأکید کرد: عطاءالله مهاجرانی به خاطر رفتارهای ناپسندی که در زمان مسئولیتش مرتکب شده بود و البته برخی مسائل که قابل گفتن نیستند، به دلایل معلوم و نامعلومی از کشور بیرون رفت و امروز در خدمت سازمان‌های امنیتی انگلیسی و غربی قرار دارد و به تلویزیون بی‌بی‌سی خدمت می‌کند، مهاجرانی یک عنصر نفوذی بود و اگر امروز بخواهیم فردی را به عنوان عنصر نفوذی معرفی کنیم، در کنار بنی‌صدر و امیر انتظام، آقای مهاجرانی را می‌توانیم نام ببریم.

دهقان بر همین اساس متذکر شد: باید پرسید فردی که استعداد آن را داشته که در خدمت روباه پیر قرار گیرد، چطور در عالی‌ترین سطح نظام و کشور و قوه مجریه توانسته بود حضور یابد و به عنوان وزیر جمهوری اسلامی و معاون وزیر نقش‌آفرینی و علیه ارزش‌های نظام و انقلاب فعالیت کند؟!

وی همچنین گفت: پسر فردی که پرونده‌اش این چنین است و به کشور خیانت کرده، در ایران فعالیت‌های اقتصادی می‌کند، آنان با اینکه از جمهوری اسلامی ایران خوششان نمی‌آید و دائم علیه انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند و نگاهشان به غرب است، اما برای پول درآوردن و دست زدن به فساد اقتصادی «جمهوری اسلامی ایران» را جای مناسبی می‌دانند و با اینکه پدر و خانواده پسر مهاجرانی از ایران رفته‌اند، اما فرزند او در داخل کشور به دنبال به یغما بردن اموال بیت‌المال بوده است.

دهقان در پایان خاطرنشان کرد: امروز هم پای فرزند عطاءلله مهاجرانی به موضوع دزدیده شدن دکل نفتی باز شده است، پس از نفوذ سیاسی و فرهنگی خانواده مهاجرانی در ایران، با بازداشت شدن فرزند مهاجرانی «نفوذ اقتصادی» هم به پرونده این خانواده اضافه شد.

انتهای پیام/

لینک انتشار پیام:

http://www.farsnews.com

http://www.mashreghnews.ir

http://jahannews.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *