پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

هرچه عظمت اسلام نمایان تر می شود، دشمنی ها نیز بیشتر و هویداتر می گردد.

هرچه عظمت اسلام نمایان تر می شود، دشمنی ها نیز بیشتر و هویداتر می گردد.

هرچه عظمت اسلام نمایان تر می شود، دشمنی ها نیز بیشتر و هویداتر می گردد.

جلسه پیشکسوتان بسیج بخش شاندیز در روستای حصار سرخ با سخنرانی دکتر دهقان چهارشنبه شب ۴ آذر ۹۴ برگزار شد.
دکتر محمد دهقان اظهار کرد: اگر فرمان تاریخی امام مبنی بر تشکیل بسیج نبود و توده مردم این تشکیلات عظیم بیست میلیونی را شکل نمی دادند، امروز نامی از انقلاب اسلامی به جا نمی ماند. البته عده ای از ابتدای تشکیل بسیج و بعد از جنگ تحمیلی به دنبال حذف آن بودند که با درایت و آینده نگری هوشمندانه امام(ره) در تشکیل بسیج و به پشتبانی مردم، بسیج و تفکر بسیجی جهانی شده و همه ی آزادی خواهان جهان را با خود همراه ساخته است. و امروز شاهد تحقق و شکل گیری بسیج جهان اسلام و بخصوص برکات آن در منطقه هستیم.
نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز بیان داشت: هرچه عظمت اسلام نمایان تر می شود، دشمنی ها نیز بیشتر و هویداتر می گردد. بسیاری از اتفاقات و برنامه های دشمن در منطقه به جهت دستیابی به ایران اسلامی صورت گرفته است. دشمن، امروز توان مقابله نظامی با ما را ندارند و به این نتیجه نیز رسیده اند. آنچه امروز دشمنان ما دنبال می کنند پروژه نفوذ است.
عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: یکی از انواع نفوذ، ورود افراد خائن به درون نظام است، یعنی کسانی که خط امام و رهبری را قبول ندارند، وارد حکومت شده و اهداف غرب و متحدان آنها را پیگیری میکنند. وجود چنین افراد خائن پس از انقلاب تا کنون که از وزرا و مدیرکل ها و … بوده اند و به خارج کشور گریختند، نشان دهنده این نوع نفوذ است.
ایشان اظهار کرد: میدان جنگ ما با دشمنان انقلاب اسلامی، میدان جنگ در عرصه های مختلف است و وظیفه اصلی نیروهای بسیج حضور پررنگ و تاثیر گذار در این عرصه های مختلف نبرد است.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *