پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

نهیب کم سابقه رهبر انقلاب در مورد مذاکره با آمریکا

نهیب کم سابقه رهبر انقلاب در مورد مذاکره با آمریکا

نهیب کم سابقه رهبر انقلاب در مورد مذاکره با آمریکا

عضو هیات رئیسه مجلس: مخاطب اول نهیب کم سابقه رهبر معظم انقلاب افرادی هستند که ساده لوحانه مسیر نفوذ آمریکا در کشور را هموار می کنند.

محمد دهقان در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای مذاکرات با هوشمندی رهبر انقلاب فقط مجوز مذاکره در زمینه هسته ای به تیم مذاکره کننده داده شده بود و اگر دامنه مذاکرات به مسایل دیگر کشیده می شد به دلیل گستره اختلافات و حقه بازی آمریکایی ها مذاکرات به هیچ نقطه معینی نمی رسید.

نماینده مردم چناران و طرقبه افزود: با وجود اینکه آمریکایی ها پس از توافق هسته ای مدام بر دشمنی خود با ایران تاکید می کنند و نتیجه این توافق را مهار همه جانبه ایران تلقی می کنند برخی افراد با نادیده گرفتن عمق دشمنی آمریکا و اسرائیل با ایران سعی دارند روز به روز خودشان را صمیمی تر از گذشته با امریکا نشان دهند.

وی با اشاره به سیاست های آمریکا در حمایت از اسرائیل و حکام سعودی و سایر مزدوران خود در منطقه اظهار داشت: کسانی که تصور می کنند آمریکایی که در کشور های منطقه در حال جنگ با یاران انقلاب اسلامی است و در برابر ایران در همه عرصه ها درگیری دارد و الحمد لله شکست هم خورده است امروز به دنبال عادی کردن روابط با ایران است، افراد ساده اندیش و سطحی هستند.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: برخی افراد بدون اینکه منتظر نتیجه مذاکرات هسته ای باشند به خاطر سادگی سیاسی، علیرغم هشدارهای رهبر انقلاب به دنبال تطهیر چهره آمریکا در داخل کشور و تنزل در برابر خواست آنها هستند.

وی گفت: همان گونه که رهبری در گذشته بیان داشتند توافق هسته ای آزمون بزرگ آمریکایی هاست تا حسن نیت خود را در قبال ایران اثبات کنند، اگر بر فرض نزدیک به محال این رژیم دست از دشمنی و فشار بر جمهوری اسلامی برداشت با تشخیص مقام معظم رهبری ممکن است گام دیگر برداشته شود.

دهقان افزود: آمریکا در پی آنست که ناکامی ها و شکست های خود از ایران را از طریق نفوذ سیاسی و امنیتی در ایران جبران کند.

انتهای پیام/

لینک های انتشار پیام:

http://www.mehrnews.com

http://www.mashreghnews.ir

http://osoolgerayan.com

http://jahannews.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *