پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

طرح مربوط به برجام باید به کمیسیون برجام ارجاع شود

طرح مربوط به برجام باید به کمیسیون برجام ارجاع شود

طرح مربوط به برجام باید به کمیسیون برجام ارجاع شود

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به تصویب یک فوریت طرح اجرای برجام در جلسه علنی امروز مجلس گفت: این طرح باید به کارشناسی ترین کمیسیون مجلس در خصوص برجام ارجاع شود تا شائبه دوگانگی در مجلس ایجاد نشود.

mdehghan01محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجا که کمیسیون برجام در مجلس شورای اسلامی بیش از ۱۵۰ ساعت در خصوص متن برجام به صورت رسمی جلسه گذاشته و بیش از ۴۰ روز حتی در روزهای تعطیلات تابستانی مجلس در مورد این سند وقت صرف کرده است، ‌کمیسیون صالح برای رسیدگی به طرح یک فوریتی، «کمیسیون ویژه برجام» است.

نماینده طرقبه و چناران با بیان اینکه نمایندگان مجلس اعضای این کمیسیون را برای به نتیجه رساندن مساله برجام تا آخر انتخاب کرده اند، افزود: تاکنون طرحها و لوایح تخصصی براساس آیین نامه داخلی مجلس به کمیسیون ویژه ارجاع می شد که نمونه بارز آن کمیسیون ویژه تولید ملی است که همه طرحها و لوایح مربوط به تولید به این کمیسیون ارجاع می شده است. بنابراین ارجاع طرح مربوط به برجام به کمیسیونی غیر از کمیسیون برجام منطبق با رویه و عرف گذشته مجلس تلقی نمی شود.

این عضو هیات رئیسه مجلس در پایان تاکید کرد: این طرح باید به کارشناسی ترین کمیسیون مجلس در خصوص برجام ارجاع شود تا شائبه دوگانگی در مجلس ایجاد نشود.

انتهای پیام

لینک انتشار پیام:

http://www.mehrnews.com

http://jahannews.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *