پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

دکتردهقان در جمع مدال آوران ورزشی چناران: فعالیت های ورزشی مهمترین مانع آسیب های اجتماعی است

دکتردهقان در جمع مدال آوران ورزشی چناران: فعالیت های ورزشی مهمترین مانع آسیب های اجتماعی است

دکتردهقان در جمع مدال آوران ورزشی چناران: فعالیت های ورزشی مهمترین مانع آسیب های اجتماعی است

جلسه ی دکتر محمد دهقان با جمعی از مدال آوران ورزشی چناران دوشنبه هجدهم آبان برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور دکتر دهقان نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز، پهلوان نامدار کشتی ایران آقای احمد میرزاپور و جمعی از قهرمانان جودو، ورزش کبدی، کاراته و سایر ورزشکاران چناران و مسئول تربیت بدنی این شهر برگزار شد، مشکلات ورزش چناران مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه پهلوانان ورزشی چناران از تنگناها و مشکلات هیات های ورزشی، بویژه کمبود اعتبارات این هیات ها سخن گفتند.
مسئول تربیت بدنی چناران که حدود چهار ماه است به این سمت منصوب شده است ضمن بیان آسیب هایی که در مورد ورزش این شهرستان وجود دارد اظهار امیدواری کرد که با همکاری آقای دکتر محمد دهقان و سایر مسئولین بتواند مشکلات ورزش چناران را مرتفع سازد.
دکتر محمد دهقان ضمن تشکر از ورزشکارانی که در این جلسه شرکت نمودند و بیانات صادقانه ای را مطرح کردند، از مسئول تربیت بدنی چناران نیز به خاطر آسیب شناسی دقیق ورزش چناران تشکر کرد.
نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در جمع قهرمانان ورزشی چناران تصریح کرد: برای حل مشکلات ورزش چناران ضروریست با وحدت و همدلی از همه ی ظرفیت های موجود در کشور و استان و شهرستان استفاده گردد.
دکتر محمد دهقان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: باتوجه به وضعیت بودجه ای که در سه سال گذشته در کشور وجود داشته، متاسفانه تربیت بدنی نتوانسته است کمکی به توسعه ی ورزش شهرستان چناران بنماید.
عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: باید دولت توجه لازم را به ورزش داشته باشد و مسئولین ورزش نیز بایستی دولت را به سمت حل مشکلات ورزشی سوق دهند.
دکتر محمد دهقان با اشاره به وجود ۱۴۸ واحد صنعتی و ۳۰۰۰ واحد صنفی در شهرستان چناران اظهار داشت: اگر امروز موضوع تقویت ورزش و اینکه کمک به هیئت های ورزشی به اندازه ی ساخت مدرسه و حتی مسجد اهمیت دارد را به خوبی فرهنگ سازی کنیم، و این موضوع که فعالیت های ورزشی مهمترین مانع آسیب های اجتماعی است، برای صاحب نظران و بویژه صاحبان کارخانجات صنعتی و ملاکین و واحدهای صنفی به خوبی تبین شود، می توان از ظرفیت های بخش خصوصی و صاحبان صنعت و بازاریان در حل مشکلات و تقویت ورزش شهرستان بهره مند گردید.

وی افزود: اگر به عنوان مثال ماهانه هر واحد صنعتی ۵۰ هزار تومان و هر واحد صنفی ۱۰ هزار تومان به صورت داوطلبانه برای کمک به هیات های ورزشی چناران مشارکت نمایند، بخشی از مشکلات ورزشی این هیات ها برطرف خواهد شد.
نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز با اشاره به وجود ده ها مدال آور در ورزش های جودو، کبدی، فوتسال، معلولان و جانبازان، کشتی و سایر رشته های ورزشی اظهار داشت: چناران به عنوان یکی از شهرستان هایی است که می تواند مهد ورزش در کشور باشد.
دکتر دهقان با اشاره به این که سال هاست قهرمانی جودو کشور متعلق به شهرستان چناران است، و همچنین در سال های اخیر مدال قهرمانی رشته کبدی به شهرستان چناران اختصاص یافته و این شهرستان در ورزش دو و میدانی و فوتسال، ورزشکاران نام آوری را در سطح ملی معرفی کرده است، اظهار امیدواری کرد که جوانان چنارانی می توانند از آقای احمد میرزاپور به عنوان جهان پهلوان  و جواد محجوب به عنوان یکی از پهلوانان بنام کشور و سایر ورزشکاران با اخلاق چناران الگو بگیرند، و افتخارات ارزشمند دیگری را برای این شهرستان رقم بزنند.
انتهای پیام/

عکس های مرتبط:

۱ ۲ ۳

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *