پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

دهقان : ایران ازهیچ اقدامی برای تنبیه رژیم منحوس عربستان دریغ نخواهد کرد

دهقان : ایران ازهیچ اقدامی برای تنبیه رژیم منحوس عربستان دریغ نخواهد کرد

دهقان : ایران ازهیچ اقدامی برای تنبیه رژیم منحوس عربستان دریغ نخواهد کرد

محمد دهقان در واکنش به کارشکنی دولت آل سعود درباره انتقال پیکر مجروحان و جان باختگان منا، گفت:‌ به طور حتم جمهوری اسلامی ایران نمی تواند به هیج وجه نسبت به اقدامات عربستان در کشتار حجاج بی تفاوت باشد، از این رو به مقامات آل سعود هشدار می‌دهیم که دیگر با حرمت حجاج و ملت ایران بی احترامی نکنند

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر سیاست های خصمانه عربستان به این گونه ادامه پیدا کند، قطعا ملت ایران ساکت نخواهد نشست و ازهیچ اقدامی برای تنبیه رژیم منحوس عربستان دریغ نخواهد کرد.

وی ادامه داد: به طور حتم اگر مقامات آل سعود نسبت به بی کفایتی خود از مردم ایران عذرخواهی نکرده و تمام جان باختگان را به ایران انتقال ندهند، با پاسخ سخت جمهوری اسلامی روبه‌رو می شوند، زیرا تاکنون ایران در این رابطه خویشتن‌داری نشان داده و بیش از این جایز نیست، از این‌رو باید اقدام عملی برای این جنایت از سوی جمهوری اسلامی دیده شود.

دهقان ادامه داد: تصاویری وجود دارد که بر اساس آن سربازان آل سعود، افراد را از میان حجاج ربوده‌اند، که این نشان دهنده آن است که حادثه منا یک مسئله عادی نبوده و یک جنایت عمدی بوده است.

وی با تأکید بر اینکه رژیم آل سعود عملا وارد یک آتش بازی خطرناک شده است، تصریح کرد: جنایت عربستان در کشتار مسلمانان به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست، زیرا با این اقدام دل میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان آزرده شده و حتی پس از این اتفاقات به جان باختگان این حادثه رحم نکرده و سربازان عربستانی با پوتین‌های خود بر روی جنازه‌ها راه رفته‌اند.

دهقان تأکید کرد: حکام نالایق عربستان در شرایط کنونی دچار توهم شده‌اند، آن‌ها فکر می‌کنند که در منطقه می‌توانند دست برتری داشته و برای این موضوع به‌دنبال ماجراجویی و همکاری قوی‌تر با رژیم صهیونیستی هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: عربستان در این شرایط نگران موقعیت خود در منطقه بوده و حوادث رخ داده در یمن و جهان را به ضرر خود می‌دانند، از این رو به‌دنبال تشدید فشار بر جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه حادثه منا، به هیچ وجه یک حادثه طبیعی نبوده است، افزود:‌ به نظر من این حادثه می‌تواند طراحی شده از سوی رژیم صهیونیستی و رژیم عربستان باشد، زیرا با توجه به اینکه تعدادی از حاضران در مناسک حج از مسئولان جمهوری اسلامی بوده و آن‌ها در شرایط کنونی جزء مفقودان و گمشدگان هستند، امکان دارد که عربستان در یک پروژه امنیتی اطلاعاتی این افراد ربوده و آن‌ها را به رژیم صهیونیستی تحویل داده باشد.

دهقان ادامه داد: از طرف دیگر اخباری به گوش می‌رسد که سربازان آل سعود، حاجیانی که در اثر حادثه منا هنوز زنده بودن را در کیسه‌های مخصوص حمل جنازه قرار می‌دادند، که با این اقدام عملا موجب قتل عمدی حجاج شدند، همچنین برای اینکه پرده از توطئه پیچیده آن‌ها برای ربایش مسئولان ایرانی برداشته نشود، جنازه‌ها را در کانتینرها نگه داشته‌اند، تا بر اثر مرور زمان چهره آن‌ها تغییر پیدا کند.

لینک انتشار پیام:

http://www.icana.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *