پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

در بازید میدانی از پروژه های راه سازی حوزه انتخابیه روند پیشرفت آنها توسط دکتر دهقان بررسی شد.

در بازید میدانی از پروژه های راه سازی حوزه انتخابیه روند پیشرفت آنها توسط دکتر دهقان بررسی شد.

در بازید میدانی از پروژه های راه سازی حوزه انتخابیه روند پیشرفت آنها توسط دکتر دهقان بررسی شد.

دکتر محمد دهقان به همراه مسئولین راه و شهرسازی استان دوشنبه ۹۴/۰۷/۲۷ از پروژه های راه سازی شهرستان های طرقبه شاندیز و چناران بازدید کرد.

راه روستایی مج، تجر، سربرج

در بازدید دکتر محمد دهقان به همراه مسئولین راه و شهرسازی استان از راه روستایی سربرج، مج و تجر ضمن بررسی اقدامات انجام گرفته در خصوص راه ها و احداث راه سربرج و همچنین آسفالت پنج کیلومتر دیگر از راه مج و تجر که در چند روز آینده انجام خواهد شد مقرر شد نسبت به چهار کیلومتر باقیمانده راه مج و تجر تمهیدات لازم اندیشیده شود، همچنین در سال مالی ۹۴ حداقل ۲ کیلومتر از راه سربرج زیرسازی و آسفالت گردد.

 

بزرگراه طرقبه – شاندیر

در ادامه دکتر دهقان به همراه مسئولین راه و شهرسازی استان از بزرگراه طرقبه – شاندیز بازدید نموده و در جریان آخرین مطالعات فاز یک اجرای پل اصلی بزرگراه طرقبه – شاندیز قرار گرقتند.

در این بازدید ضمن بررسی نحوه ی ادامه و تکمیل پروژه بزرگراه طرقبه – شاندیز مقرر شد مسئولین راه و شهرسازی استان نسبت به تکمیل مطالعه ی این پروژه در اسرع وقت اقدام، و با همکاری مسئولین محلی زمینه تحصیل حریم اجرای این پل فراهم شود.

یادآوری می شود در سال ۹۴ وزارت راه و شهرسازی برای پرداخت مطالبات مربوط به این پروژه و همچنین ادامه آن، شش میلیارد تومان تعهد سپرده است. همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی تاکنون یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به این پروژه تخصیص داده است.

 

کنارگذر چناران

پس از آن، دکتر محمد دهقان در بازدید از کنارگذر چناران تاکید کرد: این پروژه ی مهم استانی و ملی که با اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد تومان تاکنون، به مرحله نهایی رسیده است لازم است هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به پرداخت هفت میلیارد و چهارصد میلیون تومان اعتبار در روزهای گذشته به این پروژه گفت: با توجه به تخصیص پنجاه درصدی اعتبار، در صورتی که این پروژه در یکی دو ماه آینده به بهره برداری برسد، امکان دریافت پنجاه درصد دیگر اعتبار این پروژه نیز وجود خواهد داشت.

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز با اشاره به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی جهت برنامه ریزی برای افتتاح این پروژه اعلام کرد: ۹۸ درصد این پروژه به پایان رسیده است و از آنجا که این طرح مشکل اعتبار ندارد، لازم است پیمانکار با پشتیبانی مدیران راه و شهرسازی استان هرچه سریعترنسبت به تکمیل باقیمانده این پروژه اقدام کند.

دراین بازدید مهندس پارسا مسئول راهسازی استان خراسان رضوی ضمن تشکر از دکتر دهقان بابت پیگیری اخذ ۵۰ درصد اعتبارات کنارگذر چناران اظهار داشت: مانعی برای بهربرداری از این پروژه در آینده نزدیک وجود نخواهد داشت.

 

راه روستای گروه

همچنین در بازدید دکتر دهقان به همراه مسئولین راه و شهرسازی از احداث و آسفالت راه روستای گروه از توابع بخش چناران بازدید کردند.

در این بازدید مقرر شد مسئولین راه و شهرسازی استان با تامین اعتبارات لازم ده کیلومتر از این راه را احداث و آسفالت نمایند.

دکتر دهقان ضمن تشکر از مسئولین راه و شهرسازی استان و پیمانکار این راه که تاکنون حدود پنج و نیم کیلومتر از این راه را احداث و آسفالت کرده اند تاکید کرد: باتوجه به نظر معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی لازم است ده کیلومتر از این راه در اسرع وقت تکمیل و آسفالت شود.

انتهای پیام/

 

لینک انتشار پیام:

http://neda-chenaran.ir

http://dana.ir

http://sobhtoos.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *