پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

تداوم سرکوب بیداری ملت ها با جنایات مزدوران آمریکا

تداوم سرکوب بیداری ملت ها با جنایات مزدوران آمریکا

تداوم سرکوب بیداری ملت ها با جنایات مزدوران آمریکا

دکتر محمد دهقان روز جمعه پانزدهم آبان ماه در مسجد جامع روستای زشک گفت: هم اکنون آمریکا با ایجاد جنگ نیابتی در منطقه در حال به خاک و خون کشیدن یاران انقلاب اسلامی است. وقتی که مردم یمن، عراق و سوریه به جرم دوستی با ملت ایران توسط مزدوران آمریکا در منطقه به خاک و خون کشیده می شوند اگر دست این جنایتکاران به ملت ایران برسد صدها بار بدتر از آن را به سر این ملت می آورند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: دشمنی آمریکا برای هر صاحب بصیرتی با ملت ایران مشهود است و آمریکا در هیچ عرصه ای برای ضربه زدن به منافع ایران دریغ نکرده است.

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز با اشاره به جنایات آل سعود در یمن تصریح کرد: چندین ماه است که آل سعود با پشتیبانی آمریکا در یمن مرتکب جنایت می شود و منازل مردم مظلوم یمن را بر سر آنها خراب می کند، و زیر ساخت های این کشور فقیر را نابود می کند. جرم مردم یمن تنها این است که نمی خواهند طوق نوکری آمریکا و آل سعود را به گردن بیاندازند و به همین دلیل با پشتیبانی آمریکا و با صلاح های آمریکایی و به دست مزدوران آمریکا به شهادت می رسند .

دکتر دهقان خاطر نشان کرد: آمریکایی ها در این سال های گذشته برای سرکوب کردن بیداری ملت ها از هیچ اقدامی دریغ نکردند و با تربیت حیواناتی وحشی و دادن پول و سلاح به آنها تعداد زیادی از مردم منطقه را به خاک و خون کشیده اند.

وی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی ناشی از انقلاب اسلامی ایران بود و امام خمینی ( ره ) سر منشاء بیداری ملت ها و آگاهی آنها به شمار می آید اظهار داشت: امروز آگاهی و بصیرت ملت ها و بیداری آنها مانع چپاول اموال آنها توسط بیگانگان می شود و همچنین ملتی بیدار حاضر به پذیرش ذلت نیست و حاضر نیست زیر سلطه آمریکایی ها و اسرائیلی ها نفس بکشد.

ایشان در پایان یادآورشد: آنهایی که این دشمنی های آمریکا را نمی بینند و به گونه ای سخن می گویند که گویا آمریکای امروز با آمریکای دیروز تفاوت کرده است و به دنبال غافل کردن ملت ایران از جنایات آمریکا در منطقه و علیه ملت ایران هستند، بصیرت کافی در عرصه ی سیاسی و اجتماعی ندارند.

انتهای پیام/

لینک انتشار پیام:

http://isna.ir

http://sobhtoos.ir

http://www.farsnews.com

http://dana.ir

http://neda-chenaran.ir

http://www.khorasannews.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *