پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

بسیج یک نیروی مردمی انقلابی وسط میدان است.

بسیج یک نیروی مردمی انقلابی وسط میدان است.

بسیج یک نیروی مردمی انقلابی وسط میدان است.

صبح امروز محمد دهقان در اجتماع  بانوان رهرو ولایت با موضوع سبک زندگی اسلامی که به مناسبت هفته بسیج در مصلی شاندیز برگزار گردید، ضمن تاکید بر تاثیرگذاری بسیجیان در جامعه جهانی گفت: امروز در کشور بیش از بیست میلیون بسیجی داریم، و در آن سوی مرزهای ایران اسلامی نیز شاهد تشکیل بسیج جهان اسلام هستیم که به یاری خداوند متعال هر روز این جبهه قوی تر و قدرتمندتر می شود. دکتر دهقان بیان داشت: امروز آمریکا و اسرائیل علی رغم همه ی تلاش هایشان در کشورهایی چون افغانستان، عراق، سوریه و یمن و سایر کشور های منطقه به علت حضور نیروهای مردمی بسیجی که به پیروی از بسیجیان ما و با الهام از انقلاب اسلامی در وسط میدان نبرد حضور دارند، نتوانسته اند به نتایج مطلوبشان دست پیدا کنند. و این عظمتی که امروز جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است علاوه بر شخصیت معنوی امام راحل و مقام معظم رهبری و سیاستمداری، هوشمندی، درایت و همه ی ویژگی های برجسته ای که در شخصیت این مردان الهی به عنوان رهبری انقلاب وجود دارد، به خاطر تبلور یاران انقلاب در بسیج و حضور مردم در عرصه های مختلف دفاع از امام و انقلاب است.
نماینده مردم شهرستان چناران و طرقبه شاندیز اظهارکرد: از ابتدای شکل گیری بسیج، برای این سازمان مردم نهاد موافقان و مخالفانی چه در داخل و چه در خارج از کشور وجود داشته و دارد، که بعد از جنگ تحمیلی این مخالفان و موافقان پر رنگ تر شدند. خب طبیعتا دشمنان انقلاب اسلامی یعنی آمریکایی ها، اسرائیلی ها، انگلیسی ها و متحدان آنها و منافقین همان مخالفان بسیج اند چراکه بیسج مدافع انقلاب، ملت، رهبر و کشور است.
وی در ادامه خاطر نشان ساخت: مخالفین بسیج در داخل کشور به دو شکل رفتار می کنند، تعدادی از آنها علنی مخالفت می کنند و تعدادی به صورت پنهانی به مخالفت با بسیج می پردازند و می خواهند بسیج را یک جمعیت بی تاثیر بی خاصیت معرفی کنند، البته خود این ها به نقش بسیج و عملکرد بی نظیر آن در دوران جنگ تحمیلی اذعان دارند، اما از آن طرف حضور بسیج و بسیجیان را در عرصه های سیاسی، اجتماعی امروز نمی پذیرند و آن را دخالت در امور می دانند.
دهقان تصریح کرد: اینکه این مخالفان می گویند بسیج در مسائل سیاسی، اجتماعی دخالت نکند به چه معناست؟ یعنی مردمی که بسیج بیست میلیونی را شکل داده اند، غیرت انقلابیشان را کنار بگذارند و امروز که  آمریکایی ها در همه ی جبهه هایی که علیه ما طراحی کرده اند شکست خورده اند و می خواهند به کمک مزدوران داخلی و خارجیشان درون نظام نفوذ کرده و از درون انقلاب را متلاشی کنند، بسیج در میدان نباشد؟ بسیج یک حزب نیست، بسیج فراتر از یک حزب است؛ بسیج جناح نیست، بالاتر از جناح است؛ بسیج یک نیروی مردمی انقلابی وسط میدان است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان انقلاب و مزدوران آنان در داخل کشور و خوشگذاران سیاستمدار و عافیت طلبانی که از راه امام برگشته اند به دنبال روی کار آمدن یک مجلس خبرگان بی خاصیت و نمایندگان عافیت طلب مثل خودشان هستند. آیا بسیج، یعنی توده مردم، مدافعان انقلاب و رهبری در این شرایط می تواند بی تفاوت باشد و منفعل عمل کند؟
نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: این فعالیت های مختلف ورزشی، فرهنگی و…که بسیج  دارد، از  برگزاری مانورها  و مسابقات، کارهای مختلف فرهنگی و هنری این ها خوب است، اما اصل وظیفه بسیج صدها بار سنگین تر از اینها است و آن حضور با بصیرت در وسط میدان های مختلف نبرد است. اگر نیروهای بسیج انفعال داشته باشند و عقب نشینی کنند، افراد خائن را بر کشور مسلط کرده اند.
وی افزود: در یک شهر اگر نیروهای متدین و مذهبی و  بسیجی در میدان حاضر نشوند، انسانهای فاسد حاکم می شوند و انسان هایی که انسان های فاسد را معرفی می کنند خودشان فاسداند. و نیرو های بسیج نسبت به این موضوع ها نمی توانند بی تفاوت باشند.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *