پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد دهقان

بازدید میدانی دکتر دهقان و مدیران بنیاد مسکن از طرح های مربوط به این سازمان در بخش طرقبه

بازدید میدانی دکتر دهقان و مدیران بنیاد مسکن از طرح های مربوط به این سازمان در بخش طرقبه

بازدید میدانی دکتر دهقان و مدیران بنیاد مسکن از طرح های مربوط به این سازمان در بخش طرقبه

صبح روز دوشنبه هجدهم آبان ۹۴ دکتر محمد دهقان به همراه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان و برخی دیگر از مسئولین این بنیاد و بخشدار طرقبه از روستای مایان علیا و دهبار بازدید کردند.
روستای مایان علیا
در بازدید از روستای مایان علیا مسئول بنیاد مسکن شهرستان طرقبه شاندیز راجع به طرح هادی روستا توضیحات لازم را ارائه داد و مقرر گردید برای تکمیل مطالعه و شروع اجرای این طرح مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سال ۹۴ از اعتبارات ملی به طرح هادی این روستا اختصاص یابد.
روستای دهبار
در بازدید از روستای دهبار دکتر دهقان ضمن تشکر از مردم این روستا که نسبت به عقب نشینی و بازگشایی مسیر اجرای طرح هادی همکاری بسیار خوبی را داشته اند اظهار امیدواری کرد که با اختصاص ۲۶۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد مسکن در سال ۹۴ بخش اصلی طرح هادی این روستا به انجام برسد.
در جلسه ای که در این روستا با حضور مسئولین بنیادمسکن، بخشدار طرقبه و اعضای شورای روستای دهبار برگزار شد، دکتر دهقان مهمترین نیاز این روستا را بازبینی در طرح هادی روستا اعلام کرد.
نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه منازل تعدادی از مردم در مسیر اجرای طرح هادی قرار گرفته است، ضروری است با توسعه روستا و قرار گرفتن اراضی منابع طبیعی درون طرح هادی، امکان واگذاری زمین به این افراد و سایر جوانان و افراد فاقد مسکن در روستا فراهم شود.
دکتر دهقان در بازدید از این روستاها به مسئولین بنیاد مسکن تاکید کرد با توجه به اینکه گازرسانی به روستاهای مایان و دهبار به تصویب رسیده است لازم است به گونه ای برنامه ریزی شود که گازرسانی به این روستا منجر به تخریب آسفالت و سنگ فرش داخل روستا نگردد.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *